12-13 KWIETNIA - WROCŁAW

USER CONF - KONFERENCJA

USER CONF - KONFERENCJA TWORZONA
PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW
DLA
DESIGNERÓW! MARKETERÓW! UŻYTKOWNIKÓW!
USER CONF - KONFERENCJA TWORZONA PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW DLA
DESIGNERÓW! MARKETERÓW! UŻYTKOWNIKÓW!

Poruszana tematyka

Czekają na Ciebie dwa intensywne dni wypełnione warsztatami, prelekcjami, debatami, dyskusjami i networkingiem. Poznasz praktyczne narzędzia związane między innymi z UX Design, Customer Experience, Design Thinking czy Employer Brandingiem.

Warsztat w ramach User Conf
Cel konferencji

User Conf to wydarzenie, którego celem jest dzielenie się z uczestnikami wiedzą o projektowaniu rozwiązań pod kątem potrzeb użytkownika. To konferencja nie tylko dla designerów. Pozwoli zdobyć kompetencje każdemu, kto jest zainteresowany również tematyką service design, design thinking, UX czy biznesem.

 

Team User Conf
Kim jesteśmy?

Zespół pracujący nad tworzeniem User Conf to kreatywna mieszanka. Choć każdy z nas ma inne doświadczenia, wszyscy jesteśmy pasjonatami projektowania skoncentrowanego na użytkowniku. Z niesłabnącym zaangażowaniem realizujemy wyznaczone zadania i cele, starając się sprostać oczekiwaniom uczestników. Zależy nam przede wszystkim na stworzeniu wartościowego wydarzenia we Wrocławiu, które pozwoli zdobyć praktyczną i uniwersalną wiedzę, między innymi z zakresu UX czy Design Thinking.

 

Warsztat w ramach User Conf
Zaprojektuj konferencję z nami

W grudniu w Nokia Garage we Wrocławiu mieliśmy okazję przeprowadzić warsztaty metodą Design Thinking i wspólnie wypracować rozwiązania, które planujemy wdrożyć podczas konferencji. Poznanie teoretycznych podstaw, intensywna praca i sympatyczna atmosfera zaowocowały interesującymi i oryginalnymi pomysłami.

Już niebawem kolejna okazja, by realnie wpłynąć na kształt User Conf.

 

Prelegenci

Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać historii produktów i usług opowiedzianych przez praktyków i specjalistów z branż takich jak: UX, FinTech, Customer Experience czy Design Thinking.

W programie znajdą się warsztaty, prelekcje, debaty oraz krótkie case’y. Merytoryczna wiedza przekazana w ciekawy sposób to gwarancja User Conf.

Ścieżka 1

Patrick Kozakiewicz zajmuje stanowisko Mindfulness@IBM Journey & Community Leader, jest coachem i liderem Design Thinking. Ponadto Patrick jest profesjonalnym mówcą publicznym i ekspertem w dziedzinie Agile. Jest współautorem książki i prowadzi warsztaty na całym świecie. Uwielbia rozwój zawodowy i osobisty, fitness, jazdę na rowerze, boks, jogę, Netflix i "plant-based lifestyle".

Od pustego post-ita do harmonogramu wdrożenia. Krzysztof prowadzi kompleksowe działania, w ramach których nie tylko tworzy nowe rozwiązania i usprawnienia, ale także edukuje zespoły projektowe. Aktywizuje zespół od pierwszego spotkania. Później energia stopniowo wzrasta. Zrozumienie biznesu W pracy skupia na głębokim zrozumieniu biznesu oraz strategii klienta jak i potrzeb jego użytkowników.Dotychczas realizował projekty z obszaru Service Design Thinking i Customer Experience m.in. dla mBank, Santander Consumer Bank, BGŻ BNP Paribas, IKEA, Tauron Dystrybucja

PR & HR Marketing Specialist we wrocławskim biurze DataArt, firmy zajmującej się konsultingiem technologicznym i projektami IT na skalę globalną. Jej specjalność to zwiększanie świadomości marki na rynku HR oraz prowadzenie działań EB w obszarze digital marketingu.

Strateg, ekspert ds. marketingu w social media i conversational commerce. Wykładowca akademicki, współautor książki "E-marketing w akcji" (2008). Był twórcą i szefem zespołu odpowiedzialnego za budowanie strategii obecności marek w kanałach społecznościowych, community management i współpracę z digital influencerami m.in. dla Orange (Serce i Rozum), Tesco (Eksperci Tesco), Tymbark, Tiger Energy Drink, BZ WBK, Ballantines, Absolut Vodka i wielu innych. Współautor kampanii reklamowych wielokrotnie nagradzanych najważniejszymi nagrodami, m.in. Effie, Kreatura czy KTR. Od 2016 r. konsultant przy międzynarodowych projektach z branży fintech oraz Business Growth Director w KODA Bots w KODA Bots – studio projektującym i wdrażającym chatboty dla biznesu.

Trener kreatywności biznesu, Sceptyk DT, badacz. Zafascynowany analitycznym i systemowym podejściem do rozwiązywania problemów. Dostrzega ogromne zalety w podejściu interdyscyplinarnym, opartym o solidny research. Docenia krytyczne myślenie do czego zachęca również uczestników swoich szkoleń. Wspiera firmy prowadząc szkolenia i warsztaty m. in. z zakresu DT oraz kreatywności. Konsultuje działania organizacji studenckich i non-profit.

Creative Director, którego specjalizacja to tworzenie kompleksowych produktów marketingowych i komunikacyjnych. Paweł z branżą jest związany od 9 lat. Na co dzień stawia na nieoczywiste połączenia, podważające powszechnie przyjęte rozwiązania czy schematy, tworząc dzięki temu nową jakość usług na rynku. Pracę z markami rozpoczyna od pytań: dlaczego i w jakim celu, wychodząc poza zakres standardowego briefu i proponując metody, które realnie wpłyną na ich funkcjonowanie wypracowanych rozwiązań. Zaproponowane przez niego koncepcją pozwalają spojrzeć na brandy przez pryzmat, który wielu z nas umyka.Specjalizacja: Virtual Reality, WEB Design (UX), Branding, Graphic Design for commercial use. Przykładowe realizacje: Fitness World, Doctor Brew, UBER, Marwit, Mobile Vikings, LC Corp, VR Global, Kodilla, HES, Toscom Development, Lokum Deweloper, Galeria Wnętrz Domar, Grupa CTE, Grupa Prosper Capital oraz wielu innych

Konsultant działający na styku strategii i designu. Doradza markom w kwestiach brandingu, współtworząc ich tożsamości. Pasją do innowacji dzieli się w pracy zarówno ze start-upami, jak i korporacjami. Jeden z (wielu) współzałożycieli projektu Brandico. Wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu SWPS. W wolnych chwilach obsesyjnie szuka podwójnych spacji.

Janek odebrawszy brytyjskie wykształcenie, karierę zawodową rozpoczął w londyńskim start-upie Reward Gateway. Tam po raz pierwszy zetknął się platformami cashbackowymi, zdobył niezbędne doświadczenie w branży i zasłużenie zapracował na przydomek Cashback King.

Specjalistka do spraw rekrutacji IT i employer brandingu w NeuroSYS. Uwielbia kontakt z ludźmi i relacje społeczne. Chce zastanawiać się nad tym jak świat powinien wyglądać, a następnie takim go tworzyć i właśnie tę misję codziennie realizuje jako HR-owiec z wyboru. Bardzo ceni podejście projektowe oraz elastyczność w pracy. Karierę zawodową rozpoczynała w firmie oustourcingowej, następnie skoncentrowała się na działalności w software house’ach.

Michał Rychlik - przez całą karierę pracuje w startupach, a ostatnio nawet tworzy dla nich produkty. W RocketSpace - akceleratorze i przestrzeni co-workingowej dla technologicznych startupów z Doliny Krzemowej, zobaczył firmy odnoszące wielkie sukcesy oraz takie, które przegrywają. Dużo myśli o tym dlaczego tak się dzieje. Od niedawna współzałożyciel HireYour.Team - platformy pozwalającej całym zespołom zmieniać pracę - oraz Seeable - platformy pomagającej przestrzeniom coworkingowym zwiększać swoje przychody. Chętnie pomoże jeśli chcesz poprawić to w jaki sposób wyznaczasz cele i mierzysz postępy. Chętnie nauczy się lepszej pracy z artystami.

Od początku ścieżki kariery związana z obszarem obsługi klienta i wsparcia biznesowego. Specjalistka od budowania relacji. W pracy, jak i w życiu, często kieruje się intuicją, bazuje na emocjach i empatii. Od dwóch lat osobisty przewodnik klientów po LiveChacie, gdzie jako Customer Success Manager pomaga planować i rozwijać działy Customer Service.

Manager zespołu, który w 2017 roku został uznany za Najlepszy Zespół Marketingowy w Polsce w prestiżowym konkursie Mediarun. Customer Experience Manager w Pixers - jednym z najszybciej rozwijających się sklepów e- commerce działających globalnie. Odpowiada w nim za strategie, wdrożenia oraz odpowiednią komunikację zarówno wewnątrz firmy, jak i we wszystkich punktach styku z klientem. Dąży do automatyzacji i personalizacji jak największej ilości treści skierowanej do użytkownika. Spójność, polityka user friendly, prostota dla użytkownika oraz zintegrowane działanie specjalistów wewnątrz organizacji bierze sobie za cel najważniejszy.   

Karolina od kilku lat zajmuje się digital marketingiem w firmach technologicznych. Interesuje się wszystkim związanym z metodami perswazji i budowaniem wzrostu.

Design Services Manager, Credit Suisse. Interesuję się usługami kreatywnymi jako procesem, brand governance, kontekstem kulturowym w identyfikacji wizualnej marek globalnych. Doświadczenie zdobywałem w agencjach reklamowych i brandingowych. Zaczynając jako grafik; kończąc, zarządzając działem digital. Pracowałem m.in. dla Danone, Merck, Nestle, JBB. W 2018 roku mój zespół brał udział w procesie rebrandingu szwajcarskiego banku Credit Suisse.

Praktyk, entuzjasta czerpania z doświadczeń i szukania rozwiązań szytych na miarę. Doświadczenie zdobywał w pracy przy projektach skrajnie od siebie odległych - od branży deweloperskiej po zarządzanie w edukacji, od NGO po spółki handlowe. Od lat związany z branżą prawniczą i legal marketingiem. Niestrudzony w szukaniu i odnajdywaniu sposobów na docieranie do odbiorcy usług wysoko wyspecjalizowanych.

UX Designer & Researcher | Service Designer | Consultant Zajmuje się tworzeniem strategii i projektowaniem zorientowanym na odbiorców. Odpowiada za projekty i zespoły od prac koncepcyjnych wokół idei, przez badania z odbiorcami i prototypowanie, aż po właściwy projekt, wdrożenie i optymalizację. Chętnie dzieli się wiedzą na różnych warsztatach i prelekcjach oraz zajęciach w Uniwersytecie SWPS. Realizował różne projekty m.in. z Santander Bank Polska(BZ WBK), Santander Consumer Bank, PKO BP, CUK Ubezpieczenia, RASP, USP Zdrowie, Medicover, Rigips, Solar, Sportofino, Praca.pl. Poza pasją do projektowania, ojciec bliźniaków, które pokazują mu codzienne, że powiedzenie “jeden poszedł w prawo, drugi w lewo, a trzeci za nimi” ma głęboki sens 😉

Partner & Head of Design w Otree - firma doradczo-projektowa, która skupia się na tworzeniu rozwiązań w oparciu o dane. Wykładowca na UXD na SWPS we Wrocławiu. Inicjator i organizator Wrocław Service Jam (największe cykliczneh warsztaty z projektowania usług w Polsce). Absolwent Service Design na SWPS w Poznaniu oraz Brand Management na WSB we Wrocławiu. Doświadczenie zdobył pracując dla ponad 70 firm m.in: Polkomtel (Plus), TIM SA, Travelplanet.pl, NEO24.pl, Energa, Enea, PZU, Ringier Axel Springer Polska, Boston Consulting Group, Sportofino, UPC, Getin Bank, TestArmy, Santander Consumer Bank, Skanska, VR Global.Po godzinach podróżuje, odwiedza winnice i degustuje:)

PR Manager z +5 letnim doświadczeniem pracy w branży. Od 2014 roku współpracuje z wrocławskimi agencjami reklamowymi koordynując projekty oraz współtworząc strategie komunikacji głównie w Social Media & & Public Relations & Digital Marketingu. Absolwentka kierunku Communication Design na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie jako Community Manager agencji kreatywnej 25wat koordynuje projektami oraz zarządza zespołem Social Media. Prowadzi również projekty z zakresu strategii komunikacji oraz PR. Jest Certyfikowaną moderatorką procesów Design Thinking. Prowadzi szkolenia z zakresu PR i komunikacji w mediach społecznościowych oraz warsztaty strategiczne dla marek z wykorzystaniem narzędzi Business Model Canvas i technik kreatywnych ( Design Thinking/Service Design) Jako projektant komunikacji zrealizowała ponad 30 projektów z takich obszarów jak: Public Relations, Social Media, Media Relations, Influencer Marketing. Content Management. Koordynowała tworzenie strategii komunikacji dla Klientów o Polskim i Międzynarodowym zasięgu.

Projektant usług i marketingowiec. Związana z wrocławską Unity Group. Gorąco wierzę, że myślenie projektowe nie jest opcją, którą możemy pominąć. Jest ono podstawą dotarcia do klienta i opracowania propozycji wartości stanowiącej wyróżnik rynkowy. A przy tym, jest narzędziem budującym zespół i pozwalającym rozwinąć zdrową kulturę pracy.

Ścieżka 2

Ekspert i strateg User Experience. Od 2011 r. prowadzi projekty w Polsce, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu, Belgii, Chorwacji i Meksyku. Doświadczony w zarządzaniu działem UX i pracy w „zwinnym” środowisku (Agile).Specjalizuje się w przeprowadzaniu testów UX na użytkownikach, oraz projektowaniu złożonych systemów, zarówno dla klientów zewnętrznych, jak i nad wewnętrznymi projektami strategicznymi. Jest Product Managerem, który stworzył i opiekuje się produktami OnePlace oraz OfficeApp.

Digital copywriter i proofreader z ponad 4-letnim doświadczeniem zawodowym. Pracowała m.in. w międzynarodowej agencji reklamowej, tworząc treści dla takich marek jak VW, Link4 czy Winiary, a także pełniąc funkcję redaktor naczelnej portalu wnętrzarskiego. Aktualnie pracuje jako Account Manager i copywriter w DOT Partners – studiu projektującym reklamy internetowe zoptymalizowane pod cele performance’owe klientów.

Stoi na straży potrzeb klienta godząc je z wymogami biznesowymi. Jako UX Designer przez kilka lat była związana z bankowością internetową, obecnie usprawnia projekty w Grupie Pracuj oraz współorganizuje warszawskie spotkania Tipi UX. Uważa, że przez dobry interfejs można zrozumieć skomplikowane produkty, a w swojej pracy najbardziej ceni konfrontację projektów z użytkownikami. Chciałaby by wszystkie powstające produkty odpowiadały na realne potrzeby, a nie je tworzyły.

Dociekliwa, zawsze stara się dotrzeć do źródła problemu. Widzi wartość w zespołowym, interdyscyplinarnym podejściu do poszukiwania rozwiązań. Jest certyfikowanym moderatorem Design Thinking. Od 5 lat pracuje jako UX Designer w Grupie Pracuj. Na co dzień projektuje użyteczne rozwiązania, dbając o pozytywne doświadczenia użytkowników

Na początku kilka dobrych lat, projektował interaktywne magazyny na tablety i strony internetowe. W międzyczasie eksperymentował z projektowaniem doświadczeń na inne urządzenia i technologie. Przez dwa lata pracował i tworzył użyteczne rozwiązania na takie urządzenia jak smart zegarki, smart TV, lodówki czy telefony pracując na stanowisku UI/UX Designer w Samsung R&D Poland. Internet of things czy voice control to tylko niektóre technologie z jakim pracował będąc w Samsungu. Obecnie jako UX Designer/Analityk wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem zespoły w Volvo Group IT.Szalony ekstrawertyk. Uwielbia spędzać czas na rozmowie z ludźmi, zrozumieniu ich potrzeb i oczekiwań. Uważa, że zrozumienie drugiego człowieka jest kluczowym etapem w projekcie! Na co dzień stara się zgłębiać tajniki psychologii. Wciąż poszukuje nowych informacji o tym jak działa mózg i jak emocje wpływają na nasze zachowanie.

Związany z branżą internetową od 2008 roku. Poza współtworzeniem działu R&D Symetrii zajmuje się projektowaniem serwisów WWW, aplikacji SaaS oraz mobilnych. Specjalizuje się w projektowaniu złożonych interfejsów oraz procesów za nimi stojących. Koordynator i moderator badań aplikacji o dużym stopniu skomplikowania. Łączy wykształcenie i wiedzę techniczną z obszarem User Experience. Trener międzynarodowego certyfikatu UX-PM oraz wykładowca akademicki. Wybrani klienci: Polskie Linie Lotnicze LOT, Orange, Asseco, T-Mobile Usługi Bankowe, Play, PZU, Netia, ING Bank Śląski, TU Ergo Hestia, Santander, MasterCard.

Pasjonat metodologii LEAN, zarządzania projektami, tworzeniem i implementowaniem nowoczesnych metod strategii i procesów biznesowych, a także szeroko pojętego marketingu oraz brand identity. Obecnie prezes zarządu w InnoMesh Sp. z o.o. – firmy należącej do Krajowej Ligi Innowacji oraz założyciel i pomysłodawca Erly – pierwszej w Europie całkowicie zautomatyzowanej wypożyczalni powerbanków opartej o technologię Internetu Rzeczy.

Samozwańczy ekspert w dziedzinie zdrowego rozsądku w projektowaniu, potrafiący na co dzień zrobić coś kompletnie nierozsądnego. Od 25 lat związany z kreacją w różnych postaciach. Na początku lat 2000 po prostu robił internet, dzisiaj nazywa się to UX i ponoć wcale nie istnieje. Od ponad roku pracuje w Indoorway projektując narzędzia do analizy ruchu i optymalizacji procesów zarządzania nieruchomościami.

Product Owner w Grupie Domodi. Odpowiada za rozwój serwisu homebook.pl oraz aplikacji mobilnych. Specjalizuje się w zwinnym zarządzaniu produktami. Pierwsze kroki w IT stawiał jako programista aplikacji mobilnych. Już w roli product ownera współtworzył internetową giełdę ładunków, platformę e-commerce na rynek szwedzki oraz system do zamówień B2B w branży fashion.

Najpopularniejszy w Polsce ekspert Internetu Rzeczy. Wykładowca Sages. Z wykształcenia magister ekonometryk, który porzucił dobrze zapowiadającą się karierę analityka giełdowego na rzecz testowania i poprawiania jakości. Od 5 lat pracuje jako tester IoT obecnie pełniąc rolę Starszego Inżyniera Testów w firmie Tieto. Prelegent znany z niesztampowych i dynamicznych wystąpień - próbkę swoich możliwości zaprezentował m.in. na konferencjach TestFest, Quality3D, Request, seeTest, TestWarez, SQA Days oraz licznych meetupach wśród których warto wymienić spotkania – Girls Who Test, Meet4Talk, 25th Level Code. Felietonista znany z serii „Od zera do IoT” publikowanej we współpracy z SJSI oraz artykułów dotyczących IoT w pismach - Professional Tester Magazine, Tea-Time with Tester, portalach - Software Testing Help, Ministry of Testing jak i wielu innych blogach oraz pismach branżowych Członek Grupy Roboczej ds. Internetu Rzeczy Ministerstwa Cyfryzacji.

Agile and chocolate Geek. Definitely addicted to Visual Management as well as asking questions. Love to work with products that matter and people who care. Do my best to help teams achieve their goals and be proud of them. Always keen to share knowledge and promote agile practices.

CEO w Cut2Code, firmie zajmującej się tworzeniem stron www. w oparciu o CMS-y open source oraz Co-founder FIXMAKERS, spółce naprawiającej strony internetowe. Specjalista z 8-letnim doświadczeniem w branży digital. Ekspert od Magento oraz WordPress’a. Wiedzę i doświadczenie zdobywał pracując w agencjach Global4Net, Lemon Sky oraz JWT Poland.

Psycholog biznesu/UX Researcher/UX Designer Obszary zainteresowań zawodowych: CX, UX, badania rynku, szkolenia z zakresu UX, CX. Zainteresowania badawcze: psychologia moralności, psychologia ewolucyjna, gamifikacja, projektowanie zachowań klientów. Prywatnie geek, miłośniczka technologii, gamerka i wielbicielka spotkań z przyjaciółmi przy pizzy i dobrym winie! Wyznawana filozofia: Design Thinking ze skupieniem na człowieku, nie użytkowniku! Content/UX Writer z 20-letnim doświadczeniem, obecnie Marketing Specialist w CrazyCall.

Archeolog / UX&UI Designer
Obszary zainteresowań zawodowych: Badania potrzeb, kreatywne myślenie, Visual Thinking, projektowanie zachowań klientów. Zainteresowania zawodowe: tworzenie usług i produktów dostosowanych do ludzi w kontekście Designu.
Prywatnie: uwielbia fotografię, typografię, rysunek, pizzę i #ładne_rzeczy. Podczas studiów, wydawał niezależny periodyk poświęcony regionowi i fotografii – „Dolnośląski Magazyn Fotograficzny” https://issuu.com/dolnyslask.foto. Jeśli tylko czas i pogoda pozwalają, jeździ na rowerze 😊 UX&UI Designer z 7-letnim doświadczeniem, obecnie Graphic Designer w CrazyCall.

CEO X-Coding IT Studio - wrocławskiego e-Commerce software house. Na rynku IT od ponad 10 lat. Podobno strasznie drobiazgowy i czepia się o szczegóły. Z Agile wyciągnął tyle, że najważniejsi są ludzie i dobre relacje. Takie podejście do biznesu pomogło mu zrealizować kilka sporych projektów, które odmieniły polską scenę e-Commerce B2B i B2C. Swoimi przemyśleniami dzieli się na blogu, w czasopismach branżowych i podczas prelekcji. W wolnych chwilach optymalizuje co się da.

Zwolenniczka projektowania na podstawie badań ilościowych i jakościowych. Na zmianę uwielbia rysowanie makiet ołówkiem i grubym markerem. Pracowała w Usability Lab, Symetrii, a obecnie odkrywa luksus pracy przy produkcie - Filmweb.pl. Prywatnie zawsze na rowerze, w kasku stworzonym do wystrzelenia z rakiety, maniaczka ramenu, medytacji i biegówek.

Badacz, socjolog. W IDEACTO odpowiedzialna głównie za projektowanie badań użyteczności (branża ubezpieczeniowa, edukacyjna, eCommerce) i prowadzenie audytów. Kocha zadawać pytania i jest otwarta na niecodzienne rozwiązania. Poza pracą koordynatorka spotkań Tipi UX w Lublinie, w którym angażuje społeczność designerów.

Prezes Zarządu i strateg w Agencji PR Publicon. Były Prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Pełnił funkcję doradcy zarządu m.in. Association of Business Service Leaders (ABSL), Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, WKS Śląsk Wrocław. strategicznych. Juror krajowych i międzynarodowych konkursów branżowych (Złote Spinacze, Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Filozofii na Uniwersytecie Wrocławskim. Wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego, SWPS, WSE im. ks. Tischnera w Krakowie i wielu innych uczelni wyższych. Wykładowca na studiach MBA (m.in. na WSH we Wrocławiu). Ekspert i trener w programie Markowa Gmina. Trener w projekcie "Strategicznie dla rozwoju" Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Strateg i manager User Experience od początku mocno związany z branżą bankową. Przez kilka lat odpowiadał za doświadczenia klientów z cyfrowymi produktami Credit Agricole. Obecnie, jako Strateg w Mobee Dick jest na pierwszej linii w kontaktach z klientami przekładając potrzeby biznesu i użytkowników na działania zespołu. Jako główne wyzwanie określa ciągłą walkę o jak najwięcej danych i informacji.

Absolwent wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Obecnie współzałożyciel i Członek Zarządu w firmie Spyrosoft Solutions S.A. odpowiedzialny za dział operacyjny oraz Business Development. Swoją wiedzę budował w oparciu o zarządzanie projektami softwarowymi zarówno w technologiach Embedded jak i Enterprise, a także transformacji zarządzania firmą. W trakcie swojej kilkunastoletniej kariery zawodowej współpracował z międzynarodowymi i wielokulturowymi organizacjami z branży telekomunikacyjnej, przemysłowej oraz samochodowej.

Absolwent wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Współzałożyciel i dyrektor ds. technicznych w firmie Spyrosoft Solutions S.A odpowiedzialny za dział Connectivity & Industrial Automation. Doświadczenie zawodowe zdobywał w projektach związanych z telekomunikacją zarówno po stronie operatorskiej jak i użytkowej dla przemysłu i motoryzacji. Przez kilka lat zarządzał międzynarodowym działem IT który z sukcesem transformował w struktury globalnej organizacji. W życiu stawia na relacje międzyludzkie, które najchętniej buduje w bezpośrednim kontakcie.

Zaczynał jako programista .NET, by następnie zająć się analizą biznesową, a w końcu project managementem. Jako inżynier, zainteresowany tematami z dziedziny Industry 4.0 i IoT. Jako manager, zawsze stawia na silne relacje międzyludzkie, współpracę i budowanie zaufania, tak by inżynierowie mieli umiejętności techniczne i miękkie, by tworzyć najlepsze produkty, a klienci poczucie bezpieczeństwa i pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy.Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Filozofii na Uniwersytecie Wrocławskim. Wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego, SWPS, WSE im. ks. Tischnera w Krakowie i wielu innych uczelni wyższych. Wykładowca na studiach MBA (m.in. na WSH we Wrocławiu). Ekspert i trener w programie Markowa Gmina. Trener w projekcie "Strategicznie dla rozwoju" Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Pasjonatka szeroko rozumianego user experience i zarządzania produktem. Docenia niestandardowe rozwiązania w zakresie użyteczności, dobre grafiki i ciekawe mikrointerakcje. Wciąż szuka inspiracji i obszarów do rozwoju, aby tworzyć produkty, które pokochają użytkownicy. Przez trzy lata projektowała strony i portale internetowe, e-commerce’y oraz aplikacje webowe i mobilne. Obecnie pracuje jako UX/UI designer we wrocławskim start-upie zajmującym się cold mailingiem. Czas wolny zajmują jej akrobatyka, fotografia, odkrycia kulinarne i – niekoniecznie dalekie – podróże.

Socjolog i komunikacjonista z wykształcenia, projektant, strateg i dydaktyk z zawodu. Stawia zrozumienie ponad oceną, więc stale trenuje empatyzację. Entuzjasta włączania użytkowników w proces projektowy. Ceni długofalowe, strategiczne myślenie. Obecnie pracuje w Woodpecker.co jako senior UX specialist oraz prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS z zakresu technologii mobilnych. Lubi ludzi.​

UX Designem zajmował się już w czasie studiów na Wydziale Architektury PWr, mimo że nie znał jeszcze tego pojęcia. Projektowanie dla użytkownika wciągnęło go na tyle, że podjął studia podyplomowe z User Experience Design na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Obecnie od ponad roku pracuje w Woodpecker.co, gdzie projektuje użyteczne rozwiązania oraz testuje je z użytkownikami. W wolnym czasie uczestniczy w wydarzeniach związanych z szeroko pojętym projektowaniem i rozwija swoje umiejętności w tym zakresie.

Fotorelacja z warsztatów: "Zaprojektuj idealną konferencję"

Frequently Asked Question

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin pod adresem Stanisława Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław.

Zakupu biletu można dokonać na stronie www.userconf.evenea.pl.

User Conf będzie się poruszać wokół takich tematów jak: Project Management, Design Thinking, User Experience, Customer Experience, Employer Branding, VR, AR, Smart City, FinTech i wiele innych.

Miejsca na każde warsztaty są ograniczone. Jeżeli nie zostało już miejsc na wybrany przez Ciebie warsztat, będziesz musiał wybrać inny, który odbywa się w tym samym czasie (podczas rejestracji wybierz z jednego bloku warsztatowego dwa preferowane przez Ciebie szkolenia).

Bilety będą sprzedawane w dwóch turach.

1 tura (15.02 – 28.02)

  • bilet jednodniowy 290 zł
  • bilet dwudniowy 450 zł
  • bilet VIP 585 zł

2 tura (28.02-12.04)

  • bilet jednodniowy 340 zł
  • bilet dwudniowy 575 zł
  • bilet VIP 695 zł

*wszystkie ceny są cenami brutto

Zapisać się na konferencję USER CONF można od 15.02. Czekaj na informacje na naszych social media lub zapisz się do newslettera.

USER CONF dzieli się na DWIE ŚCIEŻKI. W każdej z nich znajdziesz blok prelekcji oraz blok warsztatowy. Zapoznaj się z tematami każdej w programie konferencji, wybierz jedną i zapisz się na nią przez www.userconf.evenea.pl.